Posadzki Piła

Ciekawe i eleganckie posadzki Piła, oferuje Studio Kamienia, mające blisko dwudziestoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przede wszystkim ofertę swoją kieruje do Klientów Indywidualnych, dopasowując ją indywidualnie do jego potrzeb. Obecnie bardzo trendy jest wykańczanie swoich domów i mieszkań, materiałami z kamienia naturalnego. Elegancko prezentują się marmurowe posadzki, w poszczególnych pomieszczeniach. W Studio Kamienia wiedzą co jest najmodniejsze i takie wzornictwo starają się proponować swoim Klientom. Kamienne posadzki są bardzo łatwe w utrzymaniu. Wystarczy przetrzeć mopem z odpowiednim środkiem, a będą lśniły jak nowe. Ponadto są bardzo trwałe, a dzięki fachowemu położeniu i wykończeniu, będą służyły przez wiele lat. Indywidualnie dla usługobiorców, dostosowujemy kolorystykę, żeby pasowała do parapetów i kominka oraz innych elementów wnętrza. Dzięki naszym posadzkom, Państwa mieszkanie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Zachęcamy do współpracy.

Różne posadzki na zamówienie.

Posadzka w każdym mieszkaniu to bardzo ważna sprawa, powinna być wykonana z takiego materiału, żeby stwarzała jak najmniej problemów w utrzymaniu czystości, ale i jednocześnie była bezpieczna. Dlatego też zamawiając posadzki, należy wziąć pod uwagę to, w jakim pomieszczeniu będzie się znajdowała. W tym temacie w Studio Kamienia chętnie doradzą. Chodzi przecież także o bezpieczeństwo naszych Klientów, nie zaproponuje się kamienia bardzo śliskiego do łazienki, WC czy kuchni. Lata pracy w tej tematyce, pozwoliły na dobrą znajomość zachowania się kamiennych powierzchni w różnych warunkach. W celu nie popełnienia błędów w pomiarach, pracownicy sami wymierzają pokoje, kładą posadzkę i bardzo dokładnie wykańczają. Odpowiednio wykończona jest dopiero estetyczna i doskonale się prezentuje. Ponadto zgrana z odpowiednim parapetem, schodami, kominkiem i blatami w kuchni sprawia, że mieszkanie jest nowoczesne z ciekawym designem.

Nowoczesne posadzki.

Jeszcze nie tak dawno bardzo popularny był parkiet, gumolit, panele. Teraz elegancji i dostojności domostwu daje posadzka z kamienia naturalnego. Nie tylko nowoczesna, ale nie sprawiająca trudności przy sprzątaniu. Z jednej strony kamień wydaje się być materiałem zimnym, z reguły jednak, w takich pomieszczeniach zastosowanie ma ogrzewanie podłogowe. Do tego malutkie dywaniki koło kanapy lub fotela i całość umożliwia swobodne użytkowanie. Nowoczesne posadzki w połączeniu z dużymi przestrzeniami, do tego duże powierzchnie okienne, sprawiają wrażenie luksusu. Dlatego tez nasze domy, nie różnią się od tych budowanych w innych rejonach świata. Dzięki takim firmom jak Studio Kamienia mamy możliwość być na bieżąco z obowiązującymi trendami.

ddp-et-icon|et-icon-pin|

LOKAL W TRAKCIE PRZENOSIN

W celu wyceny lub ewentualnego zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

ddp-et-icon|et-icon-phone|

Telefon

(+48) 785 980 090

ddp-fa-icon|fa-envelope|