Parapety z kamienia Piła

Nie ma chyba okna bez odpowiedniego parapetu z zewnątrz lub wewnątrz. Dostępnych na rynku jest dużo różnych materiałów, z których zamówić można odpowiedni wymiar parapetów do poszczególnych pomieszczeń firmowych, mieszkań czy też domów. Wśród nich bardzo dużą popularnością cieszą się parapety z kamienia w Pile. Tych różnych kamieni jest duży wybór: marmur, bazalt, granit, onyx – to te bardziej znane. Bardzo dobrze jednak prezentują się także: konglomerat, laminam, lapitec, trawertyn. Studio Kamienia realizuje każde zlecenie na indywidualne życzenie, swojego Klienta. Doświadczenie w tej branży, liczące już blisko dwudziestu lat, sprawi, że każda realizacja jest wykonana z niezwykłą precyzyjną starannością. Zwracamy bardzo dużą uwagę na wykończenie. Wszystko musi być bardzo dokładnie dopracowane. Chcemy, aby nasi Klienci byli zadowoleni z wykonanej usługi, dlatego tez oferujemy, dokonanie pomiarów i zamontowanie zakupionych produktów. Niezdecydowanym zawsze doradzamy, jakie rozwiązanie byłoby najkorzystniejsze w danym pomieszczeniu. Wszystko zależy przede wszystkim od wielkości otworu okiennego. Ostatecznie decyzja należy jednak do naszego Klienta, to on przede wszystkim ma być zadowolony.

Nowoczesne parapety w Twoim domu.

Popularne kiedyś plastikowe parapety, drewniane, czy też z innych materiałów zaczęły ustępować miejsca parapetom z kamienia naturalnego. Prezentują się one szczególnie okazale przy nowych oknach, bez względu na ich wielkość. Takie nowoczesne parapety w każdym domu, będą cieszyć oko jego gospodarzy. Nowoczesny design na dobre zakrólował już w wielu budynkach użyteczności publicznej, a także zakładach pracy. Parapety takie są nie tylko eleganckie, ale jednocześnie bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetrzeć ściereczką i praktycznie nie ma śladu zabrudzenia, a kamień błyszczy się jak nowy. W momencie złożenia u nas zamówienia, najczęściej dojeżdżamy do Klienta dokonać pomiarów, aby odpowiednio dopasować w każdym szczególe, wszystkie detale i zadbać o idealne wykończenie.

Duży wybór materiałów.

Klient pragnący zamówić do swojego domu, parapety z kamienia ma do wyboru różne materiały. Od niego zależy co chciałby mieć u siebie, co najlepiej mu odpowiada, jaki kolor. My możemy jedyne służyć pomocą, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie. Często parapet nie jest jedynym kamiennym elementem w mieszkaniu, więc należy dobrać taki wzór, aby komponował się z całością np. z kominkiem w salonie, czy blatem kuchennym, lub podłogą w salonie. Takie odpowiednio dobrane elementy z kamienia naturalnego, sprawią, że wnętrze będzie bardzo nowoczesne i eleganckie a dokładne wykończenie, będzie dopełnieniem całości. Kto zamierza wymienić swoje parapety, powinien skorzystać z nowoczesnych materiałów, jakie oferuje Studio Kamienia z Piły. To nie tylko ciekawe wzornictwo, lecz także wysokiej jakości usługi.

ddp-et-icon|et-icon-pin|

LOKAL W TRAKCIE PRZENOSIN

W celu wyceny lub ewentualnego zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ddp-et-icon|et-icon-phone|

Telefon

(+48) 785 980 090

ddp-fa-icon|fa-envelope|