Blaty marmurowe Piła

Blaty marmurowe Piła, oferuje między innymi Studio Kamienia. Mają one wszechstronne zastosowanie. Nie tylko w pomieszczeniach kuchennych. Umieszczone mogą być na ławach, stołach, stolikach. Ładnie dobrany wzór marmuru, pozwoli na to, że nie będzie potrzebny żaden obrus, wystarczą jedynie małe serwetki, bo po co przykrywać ładną powierzchnię. Nie będzie też potrzeby prania zachlapanych obrusów. Jest to pewien sposób oszczędności. Poza tym marmur w połączeniu z drewnem prezentuje się bardzo dobrze. Nie tylko na różnej wielkości stolikach, ale także jako elementy dekoracyjne na ścianach. Na stałe zadomowiły się w pomieszczeniach kuchennych i jadalniach do nich przylegających. Spotkać je można w łazienkach, stanowiące ciekawe połączenie z umywalką lub obudowę wanny. Konstrukcja niektórych domów opiera się na betonowych filarach, które także pokryte są płytami z marmuru, dopasowanymi do reszty. Wszystkie prace zawsze uzgadniane są indywidualnie z Klientem, to on zamawia usługę a my chcemy, aby był z niej zadowolony.

Nowoczesne blaty z kamienia.

Nowoczesne blaty z kamienia to nie tylko estetyka, ale jednocześnie wygoda. Pochlapane, czy zabrudzone np. przez zwierzęta domowe łatwo można oczyścić z zanieczyszczeń. Nie stracą swojego koloru, odporne są na delikatne środki chemiczne. Kamień ma to do siebie, że nie zgnije, nie będzie się wybrzuszał, jest odporny na gorące naczynia, postawione na nich. Zawsze gdy Klient zamawia u nas blat z marmuru, otrzymuje kilka kolorów do wyboru. W razie niezdecydowania, pomagamy mu podjąć decyzję i taki dobrać wzór i kolor, aby pasował do jego pomieszczeń oraz stylu umeblowania. Jest to bardzo dobry materiał wykończeniowy, służący przez wiele lat. Odpowiednio położony będzie idealnie pasował do Państwa mieszkania czy domu. Dlatego nie warto czekać, tylko podążać z duchem czasu i być trendy. Takie pomieszczenia wykończone marmurem są zawsze eleganckie.

Zastosowanie marmuru.

Marmur od jakiegoś czasu ma zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, coraz częściej właściciele instytucji sięgają po ten materiał i wykorzystują go w budynkach użyteczności publicznej w strefie, gdzie przyjmowani są interesanci. Podobnie jest w bankach, tam również kładzie się marmurowe posadzki. Ostatnio dołączyły do tej listy obiekty sakralne. Marmur jest kamieniem bardzo ładnym a dokładnie położony posłuży nam bardzo długo i będzie wyglądał jak nowy. Ponadto łatwy w utrzymaniu czystości, co jest też bardzo ważne, szczególnie gdy do sprzątania są duże powierzchnie. Studio Kamienia zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług. Będą Państwo na pewno zadowoleni, a przede wszystkim mogli się pochwalić nowoczesnym designem. Zapraszamy.

ddp-et-icon|et-icon-pin|

LOKAL W TRAKCIE PRZENOSIN

W celu wyceny lub ewentualnego zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ddp-et-icon|et-icon-phone|

Telefon

(+48) 785 980 090

ddp-fa-icon|fa-envelope|